قوانین و مقررات

شرایط استفاده:

 1. محصولات بر اساس برند به تشخیصی و تحقیقاتی تفکیک شده اند . محصولاتی که جنبه تحقیقاتی دارند برای استفاده در تشخیص پزشکی توصیه نمی شوند و مسئولیت استفاده در امور تشخیصی به عهده مصرف کننده می باشد.
 2. محصولات وارداتی "فقط" برای استفاده تحقیقاتی یا آزمایشگاهی بوده و به منظور استفاده در تشخیص پزشکی نمی باشند.

 

پذیرش سفارشات و قیمت محصولات :

 1. تمامی سفارشات در صورت موجود بودن محصول سفارش شده در انبار امینسان و ارسال تاییدیه مکتوب سفارش توسط خریدار، بوسیله فاکس یا ایمیل پذیرفته می شوند.
 2. قیمت نهایی فروش محصولات موجود در سایت شرکت امینسان قابل دسترسی می باشد، برای محصولات وارداتی مبنای قیمت ، پیش فاکتور دریافتی از شرکت به صورت مجزا یا سفارشی می باشد.
 3. قیمت فروش تهران و نمایندگان و شرکتهای همکار در همه استان های ایران یکسان می باشد.
 4. قیمت ها شامل هزینه حمل و مالیات نمی باشد، در صورتی که ماده، مشمول مالیات بر ارزش افزوده و عوارض دیگر باشد این موارد جداگانه محاسبه خواهد شد.

 

شرایط تسویه حساب و پرداخت وجه سفارشات :

جهت پرداخت می توانید از روشهای زیر استفاده نمایید:

 •     پرداخت نقدی در محل
 •     پرداخت آنلاین از طریق درگاه الکترونیکی
 •     پرداخت از طریق سیستم بانکی و الکترونیکی
 •     پرداخت از طریق ارزهای معتبر خارجی

در صورت داشتن سوال یا ابهام با شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

مقررات و ضوابط مربوط به سفارش کالا از طریق فروشگاه آنلاین

 1. کاربر موظف است در هنگام ثبت سفارش با توجه به هویت حقیقی یا حقوقی خود اطلاعات مرتبط را به درستی وارد کند لازم بذکر است برای اشخاص حقیقی داشتن کدملی و برای اشخاص حقوقی داشتن کداقتصادی الزامی میباشد. این اطلاعات در پردازش و ارسال سفارش تاثیرگذار خواهد بود و لذا عواقب ناشی از بی دقتی در این مورد تماما متوجه شخص کاربر می باشد.
 2. کاربر می تواند در صورت نیاز و در هر زمان قبل از پرداخت مبلغ، سفارش خود را لغو کند.
 3. سفارش های پرداخت شده تنها در صورتی قابل لغو هستند که سفارش پردازش و ارسال نشده باشد. در این موارد بعد از اعلام کاربر سفارش توسط مدیریت لغو شده و مبلغ پرداختی به اعتبار حساب کاربری کاربر سفارش دهنده اضافه خواهد شد.
 4. بعد از پردازش و ارسال سفارش به هیچ وجه امکان لغو آن وجود ندارد.
 5. کاربر در صورت تمایل به عودت کالا باید در نحوه بازگرداندن کالا دقت کند تا کالا سالم به دفتر برسد. برای این منظور توصیه می شود از خدمات شرکت پست یا باربری های مطمئن استفاده کنید.
 6. هزینه ارسال پستی یا هزینه باربری در زمان عودت کالا به عهده کاربر می باشد.
 7. فروش مواد شیمیایی در فروشگاه آنلاین به صورت B2B بوده و تنها دانشگاه و مراکز آموزشی و تحقیقاتی و شرکت های ثبت شده مجاز در حوزه مرتبط میتوانند اقدام به ثبت سفارش کنند. بدیهی است در صورت عدم رعایت این مورد از سوی مشتریان، شرکت مجاز است سفارش را لغو نماید.

 

خدمات پشتیبانی :

بخش خدمات فنی ما با استفاده از کارشناسان مجرب که با تمامی مراحل کار با محصولات، از نزدیک آشنا می باشند آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی شما می باشند. به منظور بهبود ارائه خدمات، از پیشنهادات و انتقادات شما استقبال می کنیم.

 

سفارشات :

تمامی درخواست ها بایستی به صورت واضح دارای اطلاعات مشتری از قبیل تلفن، شماره فکس، اطلاعات کامل صورتحساب (نام خریدار و...) .کد ملی یا شناسه ملی ، آدرس محل حمل و تحویل سفارش ، کد کالا، نام کالا، تعداد و مقدار سفارش و قیمت تایید شده باشد.
 

گارانتی محصولات:

 1. شرکت امینسان متعهد به ارائه بالاترین سطح از کیفیت و خدمات است چنانچه محصولی با رعایت کلیه شرایط (نگهداری و نحوه عملکرد خریدار مطابق با دستوالعمل کمپانی سازنده و کنترل شرکت امینسان) کارکرد مطلوب را نداشته باشد با صلاحدید کمپانی سازنده در زمان مقتضی (به شرط موجود بودن) حداکثر در طی 5 روز کاری به صورت رایگان جایگزین می گردد.
 2. در صورت عدم موجودی محصول مجددا برای مشتری ظرف 45 روز کاری وارد می گردد.

 

حمل و نقل :

 1. محصولات موجود به طور کلی 2 روز کاری پس از دریافت تاییدیه سفارش از طرف مشتری حمل خواهند شد، هزینه های حمل مطابق با زمان حمل محاسبه می شود.
 2. حمل اغلب محصولات در دمای محیط انجام می شود، چنانچه محصولی نیاز به یخ مرطوب یا یخ خشک داشته باشد هزینه های آن به عهده مشتری می باشد که با انتخاب مشتری به صورت پیش کرایه یا پس کرایه ارسال می شود .
 3. شرکت امینسان مسئول تاخیر به علت مشکلات حمل توسط باریری ، گمرکی یا ترخیص نمی باشد.

 

برگشت محصولات آسیب دیده:

 1. لطفا به محض دریافت کالا، به شرکت اعلام وصول نمایید. چنانچه کالا در زمان تحویل آسیب دیده باشد خریدار موظف به اطلاع رسانی کتبی به همراه مستندات به حمل کننده و به شرکت امینسان می باشد.
 2. مجوز ارجاع کالا از طرف کمپانی تولید کننده صادر می گردد لذا هیچ کالایی بدون هماهنگی و کسب اجازه قبلی از شرکت قابل عودت نمی باشد.
 3. درخواست مرجوعی به دلیل اشکالات ساختاری بایستی ظرف 3 روز کاری به شرکت ارسال شود و هیچ علامت یا یادداشتی روی بسته بندی اصلی وجود نداشته باشد.

 

کالاهای مرجوعی :

 1. مرجوع نمودن هیچ کالایی بدلیل تخصصی بودن محصولات به شرکت امینسان مجاز نمی باشد خصوصا مواردی که به سفارش مخصوص مشتری و بنابه درخواست مشتری اختصاصا وارد شده باشد.
 2. برای برگشت یا عودت محصول مجوز ارجاع کالا از طرف کمپانی تولید کننده صادر می گردد لذا هیچ کالایی بدون هماهنگی و کسب اجازه قبلی از شرکت امینسان و توافق فی مابین قابل عودت نمی باشد. درخواست مرجوعی باید به صورت مکتوب با هماهنگی قبلی با انبار ظرف 3 روز کاری به شرکت ارسال شود .تا قبولی مرجوعی از شرکت به خریدار صادر و اعلام گردد.
 3. چنانچه کالای خریداری شده با دلایل معتبر برای خریدار کاربردی نباشد به شرط آنکه با تعهد کتبی خریدار و در شرایط استاندارد نگهداری شده باشد و به هیج عنوان بسته بندی محصول آسیب ندیده و باز نشده باشد و هیچ علامت یا یادداشتی روی بسته بندی اصلی وجود نداشته باشد. پس از هماهنگی و توافق با شرکت امینسان قابل برگشت میباشد.
 4. بدیهی است در این صورت  20% از ارزش کالا برای برگشت آن در مواردی که از کالاها استفاده نشده و سالم باشد و قابلیت فروش دوباره را داشته باشد کسر خواهد شد .