درباره ما

شرکت امینسان با بیش از 20 سال تجربه و سابقه درخشان در ارائه و تولید محصولات زیستی، مواد اولیه دارویی، معرف ها  و مواد و محصولات آزمایشگاهی ( تحقیقاتی و تشخیصی)در حیطه انسانی، کشاورزی، غذایی، شیمیایی، نفت و پلیمر، بهداشتی، دامی، نهاده های دامی، مکمل های خوراکی و داروهای دام و طیور مشغول به کار می باشد.

شرکت امینسان با دو دهه فعالیت نامی شناخته شده در صنعت آزمایشگاهی کشور می باشد که با بکارگیری نیروهای جوان و دانش محور و کارامد  در جهت رشد و بالندگی کشور و شرکتهای خود گام بر می دارد.

هدف شرکت تولید و عرضه محصولات با کیفیت، اصیل با قیمت های مناسب جهت ارتقا دانش جامعه متخصصین، جلب رضایتمندی مشتریان،  مشاوره و کمک به خرید و انتخاب محصولات مناسب برای محققان و مواد اولیه  برای خط تولید  شرکتهای تولیدی – تحقیقاتی می باشد.

در این راستا استفاده از نو آوری و تکنولوژی های جدید روز در دنیا با تولید معرف ها و محصولات بیولوژیک به منظور رفع نیازهای کشور و ایجاد خودکفایی در جهت کاهش وابستگی به محصولات خارجی و کمک به ارتقا تولیدات داخلی سرلوحه این شرکت می باشد.

شرکت با داشتن امکانات اختصاصی نظیر آزمایشگاه تحقیقاتی و همکاری با مراکز معتبرو دارا بودن متخصصین زبده در مجموعه خود  آماده همکاری در پروژه های تحقیقاتی مشترک و همچنین ارائه مشاوره و خدمات به دانش پژوهان در ارتباط با امور عملی و تئوری آزمایشگاهی با افراد، مراکز و سازمان ها می باشد.

شرکت امینسان افتخار دارد با دارا بودن چندین نمایندگی خارجی معتبر نظیر:   

 

 

مولکولا انگلستان تولیدکننده و توزیع کننده مواد شیمیایی، بیوشیمیایی و مواد موثره دارویی 

 بیوبیسیک کانادا تولیدکننده مواد شیمیایی و بیوشیمیایی، کیت های بیولوژی ملکولی، لوازم مصرفی یکبار مصرف و سرویس های بیولوژی ملکولی شامل سنتز پرایمر

سولیس بایوداین استونی: تولید کننده آنزیم­ها و محصولات بیوتکنولوژی و بیولوژی ملکولی با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز و با تاکید بر پایداری محصولات در دمای اتاق برای مدت طولانی

 ابنوا تایوان تولیدکننده آنتی بادی های مونوکلونال و پلی کلونال و محصولات مرتبط، کیت های الایزا و مارکرهای فلوئورسانت

 

 تاکارا ژاپن تولیدکننده محصولات بیولوژی سلولی و ملکولی و بیوتکنولوژی

 اقدام به ارائه محصولات به روز با تکنولوژی بالا می نماید .

همچنین امینسان یک شرکت خارجی در اروپا دارد و از آن طریق نیازمندی ها و سفارشات مشتریان خود را از اقصی نقاط دنیا از برندهای معتبر  تامین و عرضه می نماید.

شرکت امینسان با داشتن مقادیر زیادی موجودی از کالاهای پر مصرف ازمحصولات تولیدی خود و برندهای خارجی معتبر در انبار خود آماده خدمت رسانی منظم و بر طبق اصول و استاندارد های لازم  و با رعایت شرایط حمل  کالاهای فریزری و یخچالی با زنجیره سرد می باشد.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیران ارشد سازمان در طی سالیان متمادی همواره به شیوه ای  بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت تحقیق و توسـعه و ارتقا محصولات و خدمات  با کیفیت و سلامت محور و طبیعی با رویکرد زیست محیطی  سوق داده  تا بیش از پیـش بخشی از چالش های مربوطه  این حوزه را مرتفع نماید. با چنین رویکردی، تامین نیازهای ضروری مشتریان و بازار هدف در اولویت قرار گرفته است در این راستا شرکت اقدام به تاسیس و ایجاد شرکتهای زیرمجموعه در فیلدهای غذایی و نوشیدنی، کشاورزی، دامی، خدمات مدیریتی و مشاوره  و یک شرکت خارجی در اروپا به شرح زیر نموده است .

شرکت آلتین فناوری آتیه : فعال در زمینه خدمات مدیریتی، مشاوره، بازرگانی، مالی، زیست محیطی، بازرگانی داخلی و خارجی و امور تبلیغاتی ، بازاریابی بین المللی

شرکت شیرین مزه فرنود : فعال در زمینه محصولات غذایی و نوشیدنی های طبیعی و پروبیوتیک ، شیرینی و ..

شرکت اروپایی : فعال درزمینه واردات ، صادرات ،  فناوری ، محیط زیست  ، مشاوره و بازرگانی و بازاریابی بین المللی  کالاهای مجاز و خدمات آنها در اقصی نقاط  دنیا و ..